7 – oji tarptautinė Aniridijos konferencija Stokholme

Aniridia Švedija kartu su Linköping universitetu ir Aniridia Europe didžiuojasi galėdami paskelbti apie 7-ąją tarptautinę Aniridijos konferenciją (EAC), kuri vyks Stokholme, Švedijoje 2024 m. gegužės 31 – birželio 2 d.

Europos aniridijos konferencija – tai kas dvejus metus vykstanti konferencija, kurioje mokslininkai, praktikai ir pacientai dalijasi naujausia moksline patirtimi, patirtimi ir idėjomis apie retą genetinę būklę aniridiją ir su aniridijomis susijusias ligas.

Lygiagrečiai su Aniridia Europe konferencija vyks Šiaurės šalių aniridijos susitikimas skandinavų kalbomis, skirtas pacientams, jų šeimoms ir kitiems, besidomintiems aniridija ir su ja susijusiomis ligomis.

Konferencijos metu taip pat vyks Europos Aniridijos lyderių akademija (EALA) – novatoriška iniciatyva, kurią jums pristato Aniridia Europa, bendradarbiaudama su Aniridia Švedija asociacija. Šios akademijos tikslas – suteikti jauniems asmenims (18-30 metų) sergantiems aniridija, įgūdžių ir žinių, reikalingų norint atverti naujas karjeros galimybes ir pagerinti bendrą gyvenimo kokybę.

Mokslinis komitetas pasirūpino plačiu, 2024 m. Stokholme (Švedija) vykusiančios tarptautinės Aniridijos konferencijos (EAC) pranešėjų sąrašu. Šioje konferencijoje dalyvaus apie 30 pranešėjų su temomis, apimančiomis įvairias perspektyvas, susijusias su aniridija ir su aniridija susijusiomis būklėmis. Ši konferencija sukels didelį mokslinį susidomėjimą tiek savo pranešimais, tiek galimybe susitikti ir pabendrauti su kai kuriais geriausiais Europos ir Šiaurės Amerikos mokslininkais bei medikais, šios retos akių ligos srities profesionalais. Daugiau informacijos apie konferencijos programą rasite čia: https://aniridiaconference.org/eac2024/speakers/